بازدید: 66

عنوان کتاب: مجموعه کتابهای ۱۲ جلدی پرسشنامه های مدیریت
نویسندگان:
دکتر سیدمحمد مقیمی و دکتر مجید رمضان
سال انتشار: ۲۰۱۴ میلادی
ناشر: انتشارات سازمان مدیریت صنعتی
زبان: فارسی
معرفی کتاب:

از آنجا كه يكي از اصلي ترين اركان هر كار پژوهشي را گردآوري داده ها تشكيل مي دهد و پرسشنامه به عنوان روشي مرسوم و كارآمد كه از طريق گويه هاي آن مي توان نگرش هاي پاسخ دهنده را در خصوص موضوعات مختلف مورد ارزيابي قرار داد؛ همچنان در تحقيقات مديريت داراي اهميت ويژه است. يكي از چالش هاي مهم كه همواره پژوهشگران با آن مواجه بود ه اند، طراحي ابزار علمي معتبر براي سنجش متغيرهاي تحقيق است.
مجموعه کتابهای پژوهشنامه مديريت، اين امكان را فراهم مي آورد تا محققان براي انجام تحقيقات كمي و كيفي و مرور پرسشنامه هاي آن، ضمن انتخاب موضوع دلخواه خود و تدوين مدل مفهومي و فرضيات تحقيق بر مبناي مؤلفه ها و گويه هاي مطرح شده در پرسشنامه ها؛ به ابزارهاي جديد علمي و معتبر براي گردآوري داده ها دسترسي داشته باشند. اين پرسشنامه ها را مي توان عيناً به همان صورت و يا به صورت تركيبي و يا از طريق بومي سازي عبارات آن، متناسب با اهداف و فرضيات تحقيق مورد استفاده قرار داد.
اين مجموعه تلاش دارد تا تمامي زمينه ها و گرايش هاي رشته مديريت را تحت پوشش قرار دهد. لذا مؤلفين با توجه به دسته بندي موجود در علوم مديريت، اقدام به گروه بندي ۸۴۱ پرسشنامه نموده و آنها را در ۹۰ محور اصلي طبقه بندي كرده و در قالب دوازده كتاب تقديم علاقمندان نموده اند.

 

دانلود رایگان فهرست کامل پرسشنامه های مدیریت

(Visited 58 times, 1 visits today)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code