بازدید: 208

قوانین و مقرّرات خرید محصولات و خدمات از سایت مدرسه مدیریت شهیدبهشتی:

  1. تمامی فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقرّرات جمهوری اسلامی ایران است.

  2. تمامی محصولات و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای قانونی لازم از مراجع مربوطه می‌باشند. کسب سایر مجوزهای قانونی نیز جهت اعتبارسازی و بالا بردن ضریب اطمینان استفاده از خدمات این وب‌سایت، در دست اقدام است.

  3. استفاده‌کنندگان از خدمات علمی و خریداران محصولات این وب‌سایت، به انتخاب خود، با رضایت کامل و فقط از روش‌های قانونی مذکور، اقدام به پرداخت هزینه‌های مربوطه می‌نمایند.

  4. اساتید و تیم پژوهشگران مدرسه مدیریت خود را ملزم و متعهّد می‌دانند که در ارائه محصولات و خدمات علمی و آموزشی، از به‌روزترین و معتبرترین منابع علمی استفاده نمایند و همواره در مسیر جلب رضایت کامل مشتریان و استفاده‌کنندگان از این خدمات گام بردارند.

  5. هرگونه اقدام به خرید محصولات و خدمات از این سایت، به معنای اعتماد به تیم مدرسه مدیریت، و پذیرش رویکرد علمی ایشان بوده و خریداران پس از خرید محصول یا تسویه حساب مراحل ارائه خدمات، هیچ‌گونه اعتراض و شکایتی از تیم پژوهشی یا مالک وب‌سایت مدرسه مدیریت نخواهند داشت.

  6. به لحاظ ماهیّت خدمات علمی و آموزشی، امکان عودت هزینه‌های پرداخت شده وجود ندارد.

  7. تمام حقوق مادّی و معنوی این وب‌سایت، متعلّق به تیم مدرسه مدیریت شهیدبهشتی می‌باشد.

  8. اقدام به خرید محصولات و خدمات، به منزله آگاهی از قوانین و مقررات وب‌سایت، و پذیرفتن آن‌ها توسّط مشتریان محترم می‌باشد.